„Dni otwarte Funduszy Europejskich” w MCK OHP w Opocznie

Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwijania swoich zainteresowań w dziedzinach, które ich interesują najbardziej. Cyklicznie organizowane są różnorodne zajęcia dodatkowe, mające na celu rozbudzenie ciekawości i praktycznego wykorzystywania swoich umiejętności. Chcemy tylko, by nasi podopieczni wiedzieli, jaką ścieżkę kariery wybrać.

Dlatego też dla młodzieży organizowane są również spotkania z doradcą zawodowym i pośrednikiem pracy.

Szczególnie miłymi gośćmi w naszej szkole są Panie: Małgorzata Łysik – doradca zawodowy i Ewelina Karbownik – pośrednik pracy, którym bardzo dziękujemy, za rzetelne przekazywanie swojej wiedzy i wymianę doświadczenia. To właśnie dzięki tej współpracy młodzież ma możliwość zapoznania się z wymogami pracodawców na rynku naszego kraju.

W dniu dzisiejszym (27 kwietnia 2016 roku) odbyło się spotkanie, którego dodatkowym celem była realizacja tegorocznej edycji „Dni otwartych Funduszy Europejskich”. W ramach realizowanego przedsięwzięcia ogłoszony został konkurs „Moje portfolio kariery”, który będzie polegał na przygotowaniu przez uczestników własnego portfolio kariery. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w dniu 12 maja 2016 roku.

Trzymamy kciuki, a nagrody czekają ! 🙂

Szczegóły na stronie Łódzkiej Wojewódzkiej Komendy OHP. Zapraszamy!