Jacek Pluciński Nauczyciel Roku 2021 województwa łódzkiego

Na uroczystość 7 maja na Zamku Królewskim w Warszawie zostali zaproszeni wszyscy finaliści, zwycięzcy w każdej kategorii z każdego województwa. Wyróżnienia zostały wręczone w kategoriach: Nauczyciel Przedszkola, Nauczyciel Klas 0-III, Nauczyciel Klas IV-VIII, Nauczyciel Szkoły Ponadpodstawowej, Nauczyciel Akademicki, Przedszkole Roku, Szkoła Roku oraz Uczelnia Roku. To z nich wyłoniono zwycięzców ogólnopolskich. Organizatorem uroczystości i plebiscytu była Polska Press Grupa, wydawca dzienników regionalnych w całej Polsce.


Laureatem województwa łódzkiego w kategorii  NAUCZYCIEL SZKOŁY PONADPODSTAWOWEJ został Pan Jacek Pluciński nauczyciel historii I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Opocznie. Statuetkę wraz z dyplomem w imieniu nagrodzonego nauczyciela odebrała Anna Pręcikowska-Skoczylas dyrektor szkoły. Podczas gali  nie zabrakło wzruszeń, słów podziękowania i motywacji do dalszej pracy. Ogólnopolska gala finałowa była zwieńczeniem plebiscytu, w którym to głosami Czytelników dzienników regionalnych Polska Press Grupy, zostały przyznane zaszczytne tytuły.
Natomiast gala wręczenia nagród w Plebiscycie Edukacyjnym 2021 Dziennika Łódzkiego odbyła się we wtorek 10 maja w sali konferencyjnej skybox Stadionu Miejskiego ŁKS im. Władysława Króla. Uhonorowani zostali laureaci w kategoriach powiatowych i wojewódzkich.  Nagrodzeni zostali najbardziej charyzmatyczni i kreatywni nauczyciele, tacy, którzy nie tylko doskonale przekazują wiedzę, ale także cieszą się autorytetem i sympatią zarówno uczniów jak i ich rodziców. Z przyjemnością medal Nauczyciel na Medal wraz z dyplomem w imieniu Pana Jacka Plucińskiego odebrała Anna Pręcikowska-Skoczylas dyrektor szkoły.

Składamy serdeczne gratulacje życząc dalszych sukcesów.

Galerię zdjęć można zobaczyć na https://www.dzienniklodzki.pl/edukacja-gala