Komputer od Świętego Mikołaja – edycja trzecia

W ramach trzeciej edycji akcji Komputer od Świętego Mikołaja (dzięki współpracy z fundacją o tej samej nazwie) na początku lutego kolejni nasi uczniowie zostali obdarowani w ramach darowizny nowymi laptopami. Uczniami tymi są:
Maja Budak (kl. I AF2)
Natalia Pazurek (kl. I AF2)
Agata Makuch (kl. II Cg)
Izabela Wiśniewska (kl. II Fg)
Dzięki akcji charytatywnej przeprowadzonej wraz z Radiem 357 i hojności słuchaczy radia, Fundacja Świętego Mikołaja przekazała naszym uczniom cztery  laptopy potrzebne do nauki zdalnej. Celem akcji jest przede wszystkim pomoc tym osobom, którzy albo nie mają dostępu do komputera i Internetu albo ten kontakt z różnych względów jest utrudniony. Nasze uczennice znalazły się jednocześnie w grupie 140 uczniów z całej Polski, którzy mogą się cieszyć z nowych laptopów w tak trudnym i wymagającym czasie zdalnego nauczania kiedy dostęp do niezawodnego sprzętu zdecydowanie ułatwia czynny udział w zajęciach lekcyjnych.
Cieszy fakt, że grono osób obdarowanych z Żeromskiego stale się powiększa i że dzięki nowym komputerom nasi uczniowie mogą na bieżąco uczestniczyć w prowadzonych lekcjach i się do nich odpowiednio przygotowywać.
Życzymy aby laptopy były realnym wparciem w codziennej nauce i aby zdobywanie wiedzy i umiejętności razem z komputerami było przyjemniejsze i łatwiejsze!

Obdarowanym serdecznie gratulujemy i cieszymy się razem z Wami!!!

                                                    Ewa Sędkowska
Szkolny koordynator Fundacji Świętego Mikołaja

Poniżej kilka zdjęć otrzymanego sprzętu: