Mateusz Brzózka w finale OKAWANGO!!!

Jest okres pracy zadaniowej prowadzonej w formie zdalnej, a nasi uczniowie wciąż na fali. Z ogromną przyjemnością informujemy, że Mateusz Brzózka – uczeń IICg KLASY AKADEMICKIEJ SGH zakwalifikował się do finału OKAWANGO – III Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Geologicznej 2020/2021. Konkurs jest organizowany przez Uniwersytet Warszawski i Wydawnictwo NOWA ERA.
W tym roku pomimo panującej pandemii liczba zgłoszeń przeszła oczekiwania organizatorów, którzy w oficjalnym komunikacie podkreślają: Jesteśmy również zbudowani jakością napływających prac – połowa została oceniona na 80 i więcej punktów. Dowodzi to dojrzałości uczniów i doskonałego, merytorycznego przygotowania nauczycieli – gratulujemy!”
Ale jak to bywa we wszystkich konkursach do ścisłego finału przechodzą najlepsi – w tym roku znalazło się w nim 21 uczniów, a wśród nich nasz Mateusz Brzózka. Sam etap przygotowawczy to ogromny wysiłek, ale warto.
Zawody finałowe już 10 czerwca 2021 roku.  Mateusz mocno wierzymy w Ciebie i wytrwale już od dziś trzymamy kciuki. Bono animo es! Gratulujemy Rodzicom ogromnego sukcesu syna.