Taneczny koniec karnawału

 

Dnia 13 lutego 2018 r. w murach I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego odbyła się dyskoteka szkolna kończąca karnawał. Oprawę muzyczną w mega profesjonalnym stylu zapewnił najlepszy na świecie team  – STUDIO 107 & DISC JOCKEY SINGEN. Licznie przybyła młodzież od samego początku trwania zabawy, bawiła się w wyśmienitych humorach w rytmie przebojów muzyki nowoczesnej, jak również disco polo.Warto zaznaczyć, że dyskoteka cieszyła się ogromnym zainteresowaniem nie tylko wśród młodzieży z naszej szkoły. Mieliśmy okazję gościć również uczniów z innych opoczyńskich szkół, a także szkół w Tomaszowie Mazowieckim i Końskich 🙂 Mając na uwadze zbliżające się święto zakochanych, prowadzący dyskotekę zadedykował kilka utworów wszystkim parom, wprowadzając nastrój iście Walentynkowy. Uczestnicy dyskoteki pełni dobrego humoru i energii bawili się do 21.00. Wychodząc zgodnie stwierdzili, już nie pierwszy raz, że : „Najlepsze dyskoteki są w Żeromskim”.

Następnego dnia w szkole prężnie działała Poczta Walentynkowa. W rolę listonoszy wcielili się Piotr Kubiszewski, Wojciech Zych, Izabela Komorowska i Kamila Langowska. Listy i przesyłki walentynkowe dotarły do wskazanych adresatów.

Tego dnia na korytarzach szkolnych dominował kolor czerwony w postaci kwiatów i balonów. Nie zabrakło również uśmiechów i dobrego humoru.