Tłusty Czwartek – zbieramy fundusze

stypendia Kolejny kiermasz za nami! Kilkoro uczniów z klasy II f zorganizowało akcję dobroczynną w święto Tłustego Czwartku, w której  sprzedawało pączki na holu pierwszego piętra. Tym razem efekty były skromniejsze ale nie jest to przecież powodem aby nie docenić wysiłków naszej przedsiębiorczej młodzieży. Z całą pewnością okazji by osiągać jeszcze lepsze rezultaty będzie wiele! A za całą pracę i zaangażowanie Dyrekcja, p. Ewa Sędkowska oraz p. Ania Kochanowska serdecznie dziękują!!!

Przy okazji przypominamy, że obecnie gromadzimy środki finansowe, które w formie stypendiów przekażemy w przyszłym roku szkolnym uczniom wybranym przez komisję stypendialną.

Będziemy wdzięczni za każdą dedykowaną darowiznę na stypendia w naszej szkole. 100% przekazanej kwoty zostanie przekazane potrzebującym uczniom. Okres rozliczania PITów można wykorzystać aby zgromadzić jeszcze więcej funduszy na stypendia dla uczniów w ramach Programu Stypendialnego Świętego Mikołaja. Wystarczy w zeznaniu podatkowym wskazać Fundację Świętego Mikołaja, a w celu szczegółowym naszą szkołę. Tylko dzięki kulturze solidarności i wzajemnej pomocy możemy roztaczać opiekę nad uczniami, którzy znajdą się w trudniejszej sytuacji.

Nr szkolnego subkonta stypendialnego: 29 1090 0004 9149 0000 0000 0438

Wszystkich zainteresowanych stypendiami św. Mikołaja zapraszamy do kontaktu ze szkolnym koordynatorem programu stypendialnego: Ewa Sędkowska

Więcej informacji o programie stypendialnym na stronie Fundacji Świętego Mikołaja, która zarządza programem: www.mikolaj.org.pl/stypendia-sw-mikolaja/