Tydzień Sportowy w Żeromskim

 SPORT W ŻEROMSKIM

Witamy wszystkich bardzo serdecznie!

Piszemy chcąc poinformować, że trzy kolejne dni (poniedziałek – środa) a także piątkowy wieczór zapowiadają się bardzo sportowo z udziałem naszych zawodników. Chcemy przypomnieć, że jutro odbędą się po raz pierwszy MISTRZOSTWA SZKOŁY W PŁYWANIU na dystansach 25m, 50m, 100m oraz mieszane sztafety pływackie organizowane przez Katarzynę Niewadzi i Dariusza Lewandowskiego. Wszytko na opoczyńskim basenie od godziny 9.30 do 12.00.

Ponadto wtorek i środa odbędą się REJONOWE MISTRZOSTWA w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców, w których w kategorii dziewcząt będą walczyły nasze kobiety z Żeromskiego prowadzone przez Izabelę Jaciubek a w kategorii chłopców drużyna z Prywatnej której opiekunem jest Czarek Kądziela (19 listopada zagrają chłopcy a 20 listopada dziewczęta)

W piątek natomiast rusza Amatorska Liga piłki siatkowej w Przysusze w której zagrają nasi chłopcy szkoleni przez Dariusza Lewandowskiego. To nielada wyzwanie dla ekipy z Żeromskiego oby nie było tak jak:

Wszystkich sympatyków tych dyscyplin sportowych serdecznie zapraszamy na zawody, a startującym życzymy udanych występów i samych sukcesów. Zawody pływackie na basenie opoczyńskim, zawody rejonowe w piłkę ręczną – hala sportowa na Żeromskim, natomiast piłka siatkowa hala w Przysusze.