Walentynkowy Fitness Dance

WALENTYNKOWY FITNESS DANCE – ŻEROMSKI 2014

Dnia 13 lutego 2014 roku w hali sportowej w ZSO w Opocznie odbył się Walentynkowy Konkurs ,,Fitness Dance” dla uczniów naszej szkoły. Imprezę zorganizowały  i poprowadziły Katarzyna Niewadzi i Beata Pierwoła, którym pomagali Edyta Świderska i Dariusz Lewandowski (jurorzy). W imprezie udział wzięło blisko 80 uczestniczek wśród których ,,tyniali” dwaj mężczyźni Michał Gapys (kl.IIIA1) oraz Tomasz Solecki (kl.I E/G). Uczestnicy mieli do przetańczenia kilka setów muzycznych, które to na zmianę prowadziły pani Katarzyna i pani Beata. Bardzo trudne zadanie należało do jurorów, którzy przez dwie godziny przyglądali się tańczącym i oceniali ich styl, umiejętność zapamiętywania figur, predyspozycje taneczne i wytrzymałość. Na początku było ciężko lecz z czasem zmęczenie dawało znać o sobie i uczestnicy zaczęli odpadać. Na koniec chwila prawdy werdykt, która okazał się nie lada orzechem do zgryzienia. Według pań prowadzących i jurorów największym zaangażowaniem i talentem taneczno – muzycznym wykazały się trzy tancerki:

  • PATRYCJA PĘCZEK                   kl. I E/G
  • PATRYCJA MAŚLAK                 kl. III A1
  • KLAUDIA SZYMAŃSKA           kl. II C

Oczywiście wszystkim startującym gratulujemy wspaniałej kondycji i muzycznego taktu lecz jak to zawsze bywa ktoś musi wygrać by przegrać mógł ktoś. W tym dniu najlepszą kondycją i predyspozycją okazały Patrycje i Klaudia, które od początku do końca wytrzymały trudy do końca. Ale należy zauważyć, że do tej trójki pretendowały jeszcze inne tancerki którym zabrakło niewiele. Zwyciężczynie otrzymały wspaniałe kosze wypełnione po brzegi owocami i słodyczami, wręczone przez organizatorów.

Na koniec chcielibyśmy serdecznie podziękować panu Jackowi Plucińskiem za przygotowanie nagłośnienia, którego dzielnie zastępował Jakub Majsterek prowadzący całą oprawę muzyczną. W najbliższym czasie zapraszamy Wszystkich na kolejną edycję Maratonu Fitness, który odbędzie się w naszej szkole na przełomie marca i kwietnia.