Wygrywają w każdych warunkach

Jak się okazuje w okresie kwarantanny też można sięgać po najwyższe laury. Z ogromną radością pragniemy się podzielić wynikami etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę”.

I miejsce w kategorii indywidualnej w województwie łódzkim zajął Maciej Kluska z IId KLASY AKADEMICKIEJ SGH. II miejsce w tej samej kategorii zdobyła Maja Bogatek z klasy IIc.

W kategorii zbiorowej II miejsce zdobyły Joanna Wijata i Kinga Borończyk z ICg KLASY AKADEMICKIEJ SGH. Na III miejscu uplasował się zespół w składzie: Weronika Sarwa z ICg KLASY AKADEMICKIEJ SGH i Izabela Wiśniewska z klasy IFg.

Wszystkie nagrodzone prace opiewają piękno Ziemi Opoczyńskiej, ukazują jej dziedzictwo materialne i duchowe. Prowadzą po mało znanych zakątkach i przywołują w pamięci zapomnianych bohaterów.

Gratulujemy wszystkim naszym LAUREATOM i ich Rodzicom. „Bo trzeba mieć odwagę i wrażliwość, dokonać słusznego wyboru, by w końcu cieszyć się niezwykłością”. Tak, tak – nasi uczniowie po prostu potrafią.