„Zahra Fitness” na 24 finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

10 stycznia 2016 roku w Miejskim Domu Kultury w Opocznie odbył się 24 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  W tym roku WOŚP zbierała pieniądze na pediatrię i dla seniorów. Na ulice Polski wyszło 120 tys. wolontariuszy z puszkami, ale także z terminalami do kart płatniczych. WOŚP można było wspierać m.in. za pośrednictwem internetu (wirtualne serce, portale charytatywne), SMS-ów oraz przelewów na konto. W całej Polsce rozbłysło światełko do nieba. Na koncie Orkiestry w tym momencie jest ponad 44 mln zł    i kwota ta rośnie.

Specjalnie na ten dzień swój występ przygotowała formacja taneczna Zahra Fitness. Dziewczęta zaprezentowały na scenie cztery układy choreograficzne z różnych stylów tanecznych  z hip-hopu, funky, zumby, dance i latino. Jednym ze stylów był także pokaz tańca towarzyskiego. Alan Franas i Katarzyna Lewocha prezentowali się w tańcu kochanków w sambie, Mateusz Ciupa i Aleksandra Piekarz w arystokratycznym walcu wiedeńskim oraz Arkadiusz Fornal i Klaudia Bryks w kokieteryjnej cha-cha. Najwięcej emocji wzbudził występ najmłodszych tancerek zespołu, czyli Zahra Fitness Junior. Dziewczęta w składzie  Zosia Piotrowska, Oliwia Lewandowska i Marysia Niewadzi tańcząc z wielką pasją wzbudziły ogromny aplauz i entuzjazm. Jedno jest pewne, kiedy tylko zespół, czy to grupa starsza czy młodsza  jest na parkiecie, zaraża innych swoją niesamowitą energią i czadową muzyką.

Zespół wspólnie z kołem Kabaretowo – Tetralnym  „Spontan” wziął również udział w przedstawieniu pt. „Twoje 5 minut” w reżyserii pani Marty Pawlik – Prejs.