„ZAHRA FITNESS” na meczu charytatywnym

3 grudnia 2015 roku na hali sportowej Zespołu Szkół Samorządowych nr 3 w Opocznie odbył się mecz charytatywny dla Rodziny ze Szlachetnej Paczki i wychowanków Domu Dziecka w Mroczkowie Gościnnym. W rywalizacji sportowej udział wzięły dwie drużyny siatkarskie: Volley Żelazny z Opoczna i Fair Play z Końskich.

Formacja Taneczna „Zahra Fitness” również wzięła udział w tym wyjątkowym meczu. Dziewczęta na otwarciu, w przerwach oraz na zakończenie całej imprezy prezentowały swoje umiejętności taneczne. Znakomita gra siatkarzy, aplauz publiczności, licytacje, pyszne słodkości oraz taniec z pasją, takie emocje towarzyszyły temu wspaniałemu przedsięwzięciu.

Należy wspomnieć, że dziewczęta z  „Zahra Fitness” potrafią bardzo dużo. Dzięki ciężkiej pracy i wielu godzin spędzonych na próbach, kiedy tylko pojawiają się na scenie, dają pokaz perfekcjonizmu. Swoim tańcem niosą radość i poczucie obcowania z prawdziwą sztuką. Tańcząc z pasją, uwalniają towarzyszące im emocje, jednocześnie doskonaląc swoje relacje z innymi ludźmi, czują się szczęśliwsze i nabierają pewności siebie.

Mecz charytatywny zakończył się zwycięstwem Volley Żelazny z Opoczna. A tak naprawdę zwycięzcami okazali się wszyscy Ci, którzy w tym dniu kierowani głosem serca nieśli pomoc potrzebującym. W sumie zebrano 1.600 zł.

Jesteśmy bardzo dumne i szczęśliwe, że mogłyśmy wziąć udział w tak wyjątkowej imprezie.